REFERENCE

Zuzka & Radek

Na Moniku a Tomáše jsem narazila úplně náhodou. A povím Vám, byla to “láska na první pohled”. Po zhlédnutí jejich práce jsem věděla na 200%, že právě tyto dva chci na naší svatbě. A se svým výběrem jsem udělala moc dobře. Fotky a video je úžasné, co úžasné – naprosto BOŽSKÉ! Nadšenější jsem snad nikdy nebyla. Zachytili víc než vše. Jako velké plus jsou to strašně milí a báječní lidé, se kterými se dalo dobře pobavit. Tito dva sympaťáci jsou hrozně moc šikovní a můžu je doporučit všemi dvaceti. Tímto jím patří moje velké DĚKUJI.

 

ZUZKA + RADEK
svatební foto a video

Ivanka & Matouš

Tomášovi a Monice se povedlo zachytit naši svatbu úplně snově. Báječně se vmísili mezi svatebčany, vůbec nepůsobili jako dva cizinci na focení, ale jako by tam patřili. Nerada se fotím, neumím se tvářit do foťáku, ale oni dokázali vytvořit skvělou uvolněnou atmosféru, při které jsem si ani nestihla všimnout že mě někdo fotí, nemusela jsem nikde pět minut nehnutě stát s vynuceným úsměvem. Díky tomu všechny fotky působí přirozeně a nenuceně. Byl to báječný den, a díky nim máme zachycené nejen ty důležité momenty, ale i emoce, díky kterým působí fotky až neskutečně živě. Za to jim jsem moc vděčná.

 

IVANKA + MATOUŠ
svatební focení a video

Zuzana & David

Díky Tomášovi s Monikou na náš svatební den nikdy nezapomeneme. Překrásné fotky, skvělé video a to jsme o nich v průběhu svatby ani nevěděli. Prostě super. Děkujeme.

Maixnerovi
svatební focení a video

Petra H.

Chtěla bych moc poděkovat paní Monice za vytvoření nádherných svatebních alb a jmenovek. Všechno bylo uděláno s citem podle zadání a ve velice krátké době. Vše pečlivě a krásně zabalené. Těším se na další objednávku u Vás.

Petra H.
scrapbook

Diana & Tomáš

Tomášovi a Monice moc děkujeme! Jejich fotky krásně vystihly, jak radostný pro nás svatební den byl! Spolupráce s nimi neměla chybu. Navíc jsme se při focení bezvadně bavili. Vřele všem doporučujeme!

 

DIANA + TOMÁŠ
svatební focení

Petra Adámková

Naše další focení bylo s naší čtrnácti denní dcerou Magdalenkou. Moc děkujeme za trpělivost a ochotu. Focení bylo pohodové a my jsme moc spokojeni a určitě s námi může počítat i na nějaké další focení.

Petra Adámková
baby focení

Hanka & Matúš

Monice a Tomovi moc děkujeme za nadstandardní služby a perfektní přístup, který je v dnešní konzumní době velice vzácný. Oba při své práci vše personalizují podle přání, dojmů, dokonce i koníčků. Proto od nich samozřejmě nedostanete fotografie typu zámecké křeslo či městská kašna. Tom dělá velice originální a moderní fotografie. Monika nás svou scrapbookovou tvorbou uchvátila, a to natolik, že jsme si objednali další scrapbooková alba. Oba jsou báječný a vysoce flexibilní tým!

Leško
svatební focení

Andrea & Ercan

Dakujeme Tomasovi a Monike za nadherne a pohodove fotenie! Velmi sa nam paci fotokniha,bolo to spravne rozhodnutie. Album je tiez krasne, vidno ze si na nom dala Monika zalezat! Tak este raz dakujeme a odporucame vas dalej v Rakusku.

Tas
svatební focení

Petra & Pavel

Tomáše a Moniku můžeme 100% doporučit, fotografie jsou jedinečné. Naše focení probíhalo v zatopeném lomu, byli jsme s manželem připraveni se ve svatebních šatech i koupat a Tomáš nám vyšel maximálně vstříc a dokonce šel do vody s námi. Ze svatebních fotek nám Monika vytvořila nádherný a jedinečný scrapbook.

Adámkovi
svatební focení

Bohunka & Michal

Ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky. Spolupráce s Tomem a Mončou byla úžasná, určitě je v budoucnu využijeme znovu.

Sýkorovi
svatební focení

Martin Vystrčil

Moc děkujeme Tomovi za jeho krásné fotky. Byl to neobvyklý den, který nás provázel pěknou zimní peřinkou. Tom je velice fajn a skromný člověk, který si všímá každých detailu a je schopen skočit i do bodláků kvůli výjimečné fotce. Stihli jsme si popovídat i o spoustě jiných věcech. Jsi moc fajn! Určitě se domluvíme někdy na dalším focení!

Martin Vystrčil
portrétní focení

Eva Vocílková

Krasný slunečný den nás provázel naším focením. Fotečky se vydařili, i když to s naší netrpělivou Aginkou (fenka maďarského ohaře) nebylo jen tak. Z plánovaných 5 fotek jsem jich stejně musela vybrat víc, protože se nám moc vydařili. Takže jen doporučuji.

Eva Vocílková
portrétní focení

Pavla & Radek

Tomáše jsme měli na svatbě za fotografa a Monika dělala pozvánky. Vše bylo v naprostém pořádku, mohu vřele doporučit.

Stehlíkovi
svatební focení

Tereza & Bob

Děkujeme Tomášovi za povedené svatební fotky a krásné scrapbookové album. Focení bylo pohodové i pro mě, co se nepříliš rád fotím. Tomáš na svatbu zapadl a působil přirozeně, jako jeden z hostů. Vždy s ním byla spolehlivá domluva. Výsledek předčil naše očekávání. Vřele doporučujeme a těšíme, že zase někdy využijeme jeho služby.

Křížovi
svatební focení

Martin Doubek

Tomáš nám fotil předsvatební fotky a byli jsme velice spokojení.

Martin Doubek
portrétní focení

Markéta Bačáková

Focení s Tomášem bylo super. Žádný stres a nervozita. Ještě jsme si stihli i popovídat. Fotky jsou povedený a mám z nich radost.

Markéta Bačáková
glamour focení

Laďka & Jirka

Díky Tomášovi máme nádherné fotografie z našeho neobvyklého svatebního dne. Perfektně vystihl atmosféru, kterou vtiskl i do fotek. Děkujeme za trpělivost, kapku odvázání i skvělou domluvu a spolupráci.

Procházkovi
svatební focení

Marie Čermáková

Tomáš je skvělý na den svatby mé dcery budu vzpomínat jako na úžasný mejdan. Od rána kdy jsme měli doma úžasné mladé lidičky – fotografa Tomáše, kadeřníka Leoše, kosmetičku Ivetku a super svědkyni Marcelku. A mezi nimi jsme lítali já a můj chlap a skvěle jsme se bavili. A jak to začalo, tak to i pokračovalo, žádná slza jen smích a Tomáš to vše krásně zachytil, vřele ho doporučuji.

Jana & Jirka
svatební focení

Marcela Popelková

Fotit naráz šest ženských vyžaduje odvahu a neskutečnou trpělivost. Tomáš prokázal, že ma obojí a ještě něco navíc, protože jsme na fotkách vypadaly všechny dobře a navíc to byla zábava.

Marcela Popelková
portrétní focení

Martin Šabata

Focení byla jedna velká pohoda. Milé, přátelské jednání. Byla to spíš taková veselá procházka po Brně. Občas jsme se někde zastavili, zapózovali a nakonec z toho vyšly moc pěkné fotky. Tomáše rádi doporučíme jako fotografa zamilovaných párů.

Martin Šabata
portrétní focení

Pavla Stehlíková

I když byla Barunka první miminko, které Tom fotil, nebylo to vůbec poznat. Přesně věděl, jak ma Barunku položit a kdy ji začít rozesmívat, aby z toho vznikly perfektní fotky. Bylo to příjemně stravené odpoledne v pohodlí domova. Toma můžu jenom vřele doporučit. Velké dík patří i Monči, která byla stejně příjemná jako Tom.

Pavla Stehlíková
baby focení