Recenze na obraz od Saal Digital

Práce fotografa znamená nejen pořídit co nejlepší snímky pro své klienty, ale také zachytit důležité momenty ve svém životě, jejichž následné zvěčnění si zaslouží být stejně tak kvalitní.

Proto jsem od firmy Saal Digital využil nabídku služby vytvoření fotoobrazu výměnou za svoji recenzi. A rozhodně toho nelituji, naopak. Firma nabízí širokou škálu možných materiálů od pěněné PVC desky, hliníkové desky až po akrylátové sklo. Avšak pro svůj obraz jsem zvolil tisk na fotoplátno, které má pro mě nezaměnitelnou strukturu a přirovnal bych ho k obrazu malíře. Na obraz jsem si nechal zvěčnit fotku nádherného dřevěného mola z výletu v Rakousku.

Co se týče manipulace s programem, je poměrně snadná. Už jen tím, že je v českém jazyce a člověk se v něm snadno zorientuje. Objednávka a následné doručení balíku je taktéž velmi rychlé.

Když obraz dorazil a já měl tu možnost ho konečně rozbalit, byl jsem překvapen jak skvělou práci odvedli. Celkový dojem obrazu na mě působil velmi příjemně a troufám si říci, že přesně podle mých představ. Provedení obrazu je kvalitní, barvy jsou shodující se s originálem včetně všech detailů, kterých si na první pohled nevšimnete.

Na závěr bych chtěl poděkovat firmě Saal Digital, za poskytnutí této příležitosti a chtěl bych ji vřele doporučit všem, kteří si potrpí na kvalitu stejně jako já. Věřím, že tohle nebyla naše poslední spolupráce a určitě se k této firmě budu i nadále vracet nejenom prostřednictvím recenze.

Související články
Featured
Recenze fotoknihy Saal Digital