Recenze fotoknihy Saal Digital

I my bychom vám rádi představili fotoknihu od firmy Saal Digital. Stoprocentně jste už na nějakou jejich reklamu narazili. V našich internetových vodách se to teď jejich produkty totiž jen hemží. Ale pokud ne, nevadí, napravíme to. Produktů Saal Digitalu jsme si všimli už před nějakou dobou, ale ani vyskakující reklamy na sociálních sítích nás nejdřív nepřesvěčily k tomu, abychom si fotoknihu zkusili objednat. Až když se začaly kupit recenze a přesvědčivě nádherné fotoreporty, opadla naše skepse a bylo rozhodnuto.

Přes tyhle kreativní věci je u nás Monča.

Dlouhou dobu se ale do práce s programem na tvorbu fotoknih zrovna nehrnula. Jak sama řekla, tak jednoduché to nečekala. Ukázal jsem jí, co a jak, a po pár minutách už se tvořila stránka za stránkou, jako na běžícím páse. Celá tvorba je opravdu jednoduchá. Menší “problém” nastane, když jste detailisti a nevyberete si ani z mnoha výchozích rozložení. Ale i to se nám povedlo vyřešit. Máte v podstatě dvě možnosti, buď si můžete každou stránku připravit ručně v grafickém programu, jako je například Photoshop, a pak je tam všechny jako “jeden obrázek” nahrát, což je ale trochu zdlouhavé a nepohodlné, a nebo… Monči se osvědčilo poupravit vždy podle potřeby a počtu snímků nějaké přednadstavené rozložení fotografií. Toto vlastní rozložení si poté můžete rovnou uložit a používat ho i nadále.

Co nás velmi mile překvapilo byla rychlost dodání a především kvalita zpracování.

Aby měla zahraniční/německá firma propracovanou logistiku lépe než naše české firmy, v rámci jedné země, to se jen tak nevidí. Přímo po nahrání fotoknihy máte na stejné stránce možnost sledovat přesný pohyb vaší zakázky. Po celou dobu, od okamžiku odeslání objednávky, přes zadání do výroby, odeslání balíčku a cesty z Německa až k vám domů. Kvalita zpracování je opravdu výborná. Jak vidíte, středový “spoj” není téměř patrný a vše vypadá perfektně. Místo klasického šití nebo lepení je tento “spoj” v podstatě jen přehnutou stranou. S čím je ale potřeba počítat, a s čím my nepočítali je, že tisk je hned od první strany, tedy už zadní strany desek. Běžně jsou totiž ve všech knihách vpředu i vzadu takové předsádky – prázdné strany. Nás tedy překvapilo, že fotky jsou hned na deskách fotoknihy. To už jsme ale u druhého kusu vychytali a vložili první a poslední dvoustranu volnou. Můžete si na ně nastavit jakoukoli barvu nebo vzor. My bohužel u našeho prvního pokusu neprohlíželi náhled, který máte po nahrání k dispozici, jinak bychom to zjistili ještě před odesláním objednávky, a ne až doma po vybalení. Ale jinak maximální spokojenost!

Co nemůžeme opomenout je kvalita zabalení. Fotokniha přijde zatavená v plastovém sáčku, ten je umístěný v tlustší pěnové obláce a to celé ještě v pevném kartonovém balíčku. Z našich mnoha objednávek ani jediná nikdy nedorazila poškozená. Za balení a dopravu tedy taktéž palec nahoru!

 

Konečně se nám povedlo najít dodavatele, se kterým jsme maximálně spokojeni a který dělá radost nejen nám, ale především našim zákazníkům. A to je pro nás to nejdůležitější. Kdybychom jeli na populární hvězdičkové hodnocení, museli bychom dát 6 hvězdiček z 5 !

Tímto bychom chtěli poděkovat společnosti Saal Digital za možnost vyzkoušet jejich produkt.

Na závěr pro vás máme video, abyste si to mohli celé lépe představit.

 

Související články
Featured
Recenze na obraz od Saal Digital