JSME DVA, MONIKA A TOMÁŠ.

MÁME SE RÁDI NA CELÝ ŽIVOT A PROTO JSME AUEROVI.

 

FOTÍME SVATBY, NATÁČÍME SVATBY, VYRÁBÍME SVATEBNÍ TISKOVINY A PO SVATBÁCH, POKUD ŽENICH NEUSNE JEŠTĚ PŘED SVATEBNÍ NOCÍ, FOTÍME TŘEBA I RODINY.

Opravdu máme rádi přirozenost, ikdyž to dneska říká každý. My vám fakt nebudeme říkat a teď se usmějte, teď dejte jednu ruku sem a druhou nohu za hlavu, nemáme to rádi, takové pózy jdou na fotkách poznat a my máme rádi přirozené fotky, na kterých jste takoví, jací doopravdy jste. Takové vzpomínky, na které se budete dívat celý svůj život.

Nezkazíme žádnou srandu, klidně se s vámi půjdeme koupat do sedmistupňové řeky, kde voda bodá jako tisíc nožů. Nebo když nám ženich řekne, že NĚKDE ztratil snubní prstýnek, budeme ho hledat tak dlouho, dokud mu ho nevrátíme zpátky na prsteníček. ANO, opravdu se to stalo! Zkrátka milujeme naši práci a díky vám ji můžeme dělat dál.

 

JSOU DVA, PSÍ PARŤÁCI DO DEŠTĚ.

NĚMECKÝ OHAŘ A ČESKOSLOVENSKÝ VLČÁK.

Bez nich by byl život tak nějak chudší, méně láskyplný a hlavně méně chlupatý. Oba dva máme rádi psy. Mají úžasnou vlastnost prolamovat mezi lidmi ledy, všichni se smějí a baví se. Jako na správné veselce!

 

TEĎ RÁDI POZNÁME MY VÁS.

BUDEME SE TĚŠIT!

NAPIŠTE NÁM