Tomáš Auer

Jmenuju se Tomáš a focení bylo vždy mým koníčkem. Ten ale v průběhu posledních několika let přerostl v něco víc. Mám rád lidi a jejich společnost, baví mě stát se na okamžik součástí jejich života a prostřednictvím fotoaparátu zachytit důležité momenty, které si chtějí uchovat.

Studuju globální podnikání a management, ale i své studium zaměřuji ve značné míře právě na focení. Krajinky ani architektura mě ale nenaplňují, nejraději zachycuji život se vším, co přináší. A to vše přirozeně. Příroda je tím nejkrásnějším ateliérem, který stále mění svá plátna, a to mě baví. Na jejich pozadí zachycovat vaše zážitky, váš život, vaše životní milníky. Mimo focení a studia rád čtu, miluju kolo, věnuju se myslivosti a výcviku naší fenky.

Monika Šlahorová

Jmenuju se Monika, jsem kreativní člověk, miluju práci rukama, ruční výrobu a originalitu, kterou se snažím vtisknout všem svým výrobkům. Tomáš vždy fotil a já jsem se starala o to “kreativno” okolo. Začala jsem výrobou scrapbookových svatebních alb, na zakázku vytvářím ale i svatební oznámení, blahopřání k různým událostem, jmenovky apod.

Studuju rovněž globální podnikání a management, baví mě vzdělávat se, proto jsem se po studiu humanitních oborů rozhodla zaměřit se zase jiným směrem. Celý život jsem ale člověk s tvořivou duší a tak psychickou práci vyrovnávám tou manuální – vytvářet něco originálního, vlastníma rukama a s láskou, to mě naplňuje. Čím dál víc mě ale baví i focení, proto jsem se také rozhodli fotit ve dvou – protože jak známo, ve dvou jde všechno lépe.

PODÍVEJTE SE CO FOTÍME