Do tohoto alba budou postupně přibývat ukázky mnou vyráběných scrapbookových výrobků. Na vaše přání můžu vyrobit prakticky cokoliv. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat mailem nebo v online chatu, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Scrapbooková alba

  • svatební alba – na objednávku můžu vytvořit album s vašimi svatebními fotkami. Ty nejkrásnější okamžiky z Vašeho velkého dne si tak budete moci prohlížet v netradičním pojetí. Alba obsahují fotografie v různých velikostech, nadekorované tak, aby vše oku pěkně lahodilo. To vše doplněné o spoustu lásky vkládané do každého výrobku při jeho výrobě.
  • cestovatelská alba – pokud rádi cestujete a chcete mít svůj zážitek zdokumentovaný v pěkném albu, které vás neomrzí a rádi si ho budete prohlížet ještě za spoustu let, pak je cestovatelské album právě pro vás.
  • dětská alba – zdokumentovaný každý výjimečný okamžik ze života vašeho děťátka, a to všetně prvního pramínku vlásků, prvního vypadnutého zoubku, nebo čehokoli, co jen si budete přát.
  • prázdné nadekorované album – vhodné jako dárek, protože fotky si vloží sami obdarovaní. K jakékoli příležitosti si budete přát. Krásný dárek npříklad k narození miminka, aneb první rok miminka, který si zdokumentují sami rodiče. Do již nadekorovaného a rozvrženého alba pouze vlepujete fotografie.

Knihy hostů

  • kniha hostů má nazdobené pouze desky a první stranu, kde je napsáno, komu a k čemu bude kniha sloužit. Dotvoření obsahu už je na svatebních hostech, kteří do knihy vpisují svá blahopřání, vlepují fotografie apod. Krásně vypadá kombinace polaroidových fotografií s blohapřáním nebo věnováním novomanželům. Originální kniha plná vzpomínek, kterou jistě každý novomanželský pár ocení.

Svatební oznámení, menu, jmenovky

  • cokoli si budete přát pro váš svatební den.

Pozvánky, blahopřání, děkovné karty

  • na vaše přání pro jakoukoli příležitost.

 

KATEGORIE
SDÍLET