Tomáše a Moniku můžeme 100% doporučit, fotografie jsou jedinečné. Tomáš nám fotil svatbu a naše focení probíhalo v zatopeném lomu, byli jsme s manželem připraveni se ve svatebních šatech i koupat a Tomáš nám vyšel maximálně vstříc a dokonce šel do vody s námi. Ze svatebních fotek nám Monika vytvořila nádherný a jedinečný scrapbook. Naše další focení bylo s naší čtrnácti denní dcerou Magdalenkou. Moc děkujeme za trpělivost a ochotu. Focení bylo pohodové a my jsme moc spokojeni a určitě s námi může počítat i na nějaké další focení.

Petra & Pavel
svatební focení

Focení bylo příjemné a profesionální. Děláš to super, protože jsi přirozený a přátelský.

Karolína Mrvová
portrétní focení

Ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky. Spolupráce s Tomem a Mončou byla úžasná. Určitě je v budoucnu využijeme znovu.

Bohunka & Michal
svatební focení

Moc děkujeme Tomovi za jeho krásné fotky. Byl to neobvyklý den, který nás provázel pěknou zimní peřinkou. Tom je velice fajn a skromný člověk, který si všímá každého detailu, a je schopen skočit i do bodláků kvůli výjimečné fotce. Stihli jsme si popovídat i o spoustě jiných věcí. Jsi moc fajn! Určitě se někdy domluvíme na dalším focení!

Martin Vystrčil
párové focení

Děkujeme Tomášovi za povedené svatební fotky a krásné scrapbookové album. Focení bylo pohodové i pro mě, co se nepříliš rád fotím. Tomáš na svatbu zapadl a působil přirozeně, jako jeden z hostů. Vždy s ním byla spolehlivá domluva. Výsledek předčil naše očekávání. Vřele doporučujeme a těšíme, že zase někdy využijeme jeho služby.

Bohumil Kříž
svatební focení

Jste připraveni jít do toho se mnou?